Imprimeix

Junta Directiva del Club Alpí Palamós 2015-2019

el .

El divendres 27 de novembre de 2015 l'Assemblea General de socis i sòcies del Club Alpí Palamós,reunida a la Sala Polivalent de la Biblioteca "Lluís Barceló i Bou" de Palamós,va escollir la candidatura encapçalada per l'Oriol Borràs Cajigos com a President de la nostra entitat pel proper periode 2015-2019.

El resultat de la votació ha estat de 31 vots a favor i 2 abstencions,d'un total de 33 vots emesos.

La resta de components de la nova Junta directiva és la següent : Lluís Martí Serrano(Vice-president i responsabel de comunicació i noves tecnologies),Francesc Riera Capella(Tresorer),Jasmina Batlle Vilanova(Secretària),Anna Reyner Torres(Vocal social i familia),Miquel Silva Benavides(Vocal de Trailrunning),Maria José Salvador Escalona(Vocal de material i seu social),Violeta León Herrero(Vocal d'escalada),Jesús Correa Franco(Vocal d'alpinisme) i Lluís Viñals Rabert(Vocal de bicicleta de muntanya).

 Nova Junta Directiva del CAP 2015-2019 

La Junta Directiva del Club Alpí Palamós  2009-2015 havia estat integrada pels següents membres :

President

 • Pere Llauradó Urbano

 Sots-Presidents

 • Zisko Rodríguez Martín
 • Jesús Correa Franco
 • LLuís Viñals Rabert
 • Rafa Morillas Cabrerizo

 Secretari

 • Jesús correa Franco

 Tresorera

 • Maribel Morillas Fernández

 Responsables Seccions

 • Rafael Morillas Cabrerizo (Escalada)
 • Remigi Serra González (Excursionisme)
 • Lluís Viñals Rabert (Bicicleta de muntanya) 
 • Francesc Xavier Gregori Pons (Esquí de muntanya i raquetes de neu)
 • Zisko Rodríguez Martín (Relacions externes)
 • Pere LLauradó Urbano (Continguts Web) 
 • Joan Serratosa Ametller (Audiovisual i Fotos Web)
 • Francesc Tauler Rubau (Tècnic Web)
 • Àngel Cervera Taboas (material i local social)